O nas


Spartank to firma z polskim kapitałem, założona w 2006 r.

Zaufaj naszemu
doświadczeniu

 • wieloletniej współpracy
  z największymi koncernami chemicznymi w Europie
 • praktyce w przewozie towarów niebezpiecznych zgodnie
  z Umową ADR

 • wieloletniej współpracy
  w zakresie „trucking-u” z jednym
  z największych przewoźników chemii płynnej

 

 • W 2016 r. i 2018 r. zostaliśmy nagrodzeni Diamentem Forbesa - wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom, które dynamicznie podnoszą swoją wartość na rynku
 • Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych systemów zarządzania oraz bezpieczeństwa jest wdrożony instrument SQAS, czyli System Badania i Oceny Bezpieczeństwa i Jakości.
 • Posiadamy ponadto Certyfikat Bureau Veritas, potwierdzający, że System Zarządzania w spółce Spartank jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015.Niezawodny transport chemii od A do Z:


Całością na co dzień dowodzi doświadczony zespół spedytorów, a stałą łączność z kierowcami zapewniają systemy komunikacji i lokalizacji GSM i GPS.
Jakość naszych usług potwierdza wieloletnia współpraca z czołowymi europejskimi koncernami chemicznymi. Od 2006 r. niezawodnie dostarczamy ładunki bezpiecznie, na czas i na korzystnych warunkach dla naszych stałych klientów.

Posiadamy nowoczesne pojazdy, którymi zarządzają doświadczeni kierowcy. Wszyscy nasi pracownicy podlegają systematycznym szkoleniom w zakresie dynamicznej, bezpiecznej jazdy oraz przepisów. Dzięki temu oferujemy profesjonalne usługi, a nasz transport odbywa się na najwyższym poziomie bezpieczeństwa dla przewożonego ładunku, kierowcy i pozostałych uczestników ruchu drogowego

W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń, przewożony przez nas towar jest ubezpieczony zgodnie z warunkami Konwencji CMR - w zakresie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika.
Posiadamy certyfikat SQAS.
Za naszą efektywność zostaliśmy nagrodzeni w 2016 r. Diamentem Forbesa.